20 lipca 2014

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W środę 23 lipca na 18.00 zapraszam czcicieli św. Ojca Pio na mszę św. i nabożeństwo na świętego. Prośby i intencje modlitewne można składać w puszce na ołtarzu bocznym.
  2. Za tydzień przeżywać będziemy odpust ku czci św. Anny. Msze św. będą odprawiały się o 10.00 i 12.00 w Kuklinie. Nie będzie sumy w Wieczfni. Uroczystość odpustową ubogaci występ zespołu „Moja rodzina” z Glinojecka. Od 11.30 dadzą krótki koncert i będą śpiewać w czasie Mszy św. Po południu na terenie wioskowego mini centrum sportu przygotowywany jest festyn rodzinny, na który wszystkich serdecznie zapraszamy. I tutaj zaprezentuje się Zespół „Moja rodzina ale w zupełnie innym charakterze, będą zabawiać nas, animować zabawę zachęcając do aktywnego spędzania czasu.
  3. Święcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców zorganizujemy 3 sierpnia za dwa tygodnie.
  4. 4 sierpnia w poniedziałek chciałbym zorganizować pielgrzymkę autokarową do Sokółki, Świętej Wody na Górę Krzyży, Suchowoli rodzinnej parafii Ks. Jerzego Popiełuszki i Białegostoku. Wyjazd o 6.00 rano, powrót późnym wieczorem. Koszt udziału 60 zł przy założeniu że pojedzie 50 osób. Przy mniejszym autokarze 20 osobowym  - 75 zł. Zapisy przyjmujemy w tym tygodniu wraz z wpisowym. Jedzenie bierzemy ze sobą.
  5. W piątek  odszedł z pracy w naszej parafii P. Organista. Po rozmowie i w obecności Rady Parafialnej złożył rezygnację z pracy. Szanujemy jego wolę, dziękujemy za piękny śpiew i grę na organach, i życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy. Obecnie musimy szukać nowego organisty.
  6. Zapowiedzi przedślubne.  Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:  Jarosław Sątowski z Jabłonowa Adamy i Joanna Zakrzewska z Miecznikowa Cygany – zap. III oraz Jacek Kraśniewski z parafii Łęg Probostwo i Monika Morawska z Wieczfni Kościelnej – zap. I. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach m. ww. osobami proszony jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.