17 maja 2015

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj zbierane są w całej Polsce ofiary na organizację Światowych Dni Młodzieży, które będziemy przeżywać w wakacje 2016 r. Dziękujemy za wsparcie tych przygotowań swoim darem złożonym na tacę.
  2. Zapraszamy dzieci I komunijne i ich rodziców na biały tydzień na godz. 18.00 od poniedziałku do piątku.
  3. Próba dzieci klas IV we wtorek i czwartek o godz. 16.30.
  4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.  Msze św. wg porządku niedzielnego.
  5. Bóg zapłać mieszkańcom Kapuśnika za ofiary na budowę chodnika. Ofiarowali 350 zł. Nasze zobowiązania wobec wykonawców i za materiały wynoszą 7500 zł. Dziękujemy też pozostałym parafianom z innych wiosek za dar serca na ten cel.
  6. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

- Marcin Krystek z Uniszek Gumowskich i Agnieszka Bytner z Mławy.

- Joanna Rejniak z Uniszek Gumowskich i Łukasz Giszczyński z Mławy.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach m. ww. osobami proszony jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.